
Сендвіч-панель ПВХ Золотий дуб (1310×3000 мм / 1500×3000 мм) толщ. від 16 мм до 50 мм
- Під замовлення
Відправка з 06 червня 20264 634,84 ₴
+380 (67) 656-32-47
- +380 (67) 238-38-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сендвіч-панель ПВХ ВІД ВИРОБНИКА
Сендвіч-панелі являють собою багатошарову конструкцію з зовнішнім покриттям з жорсткого листа ПВХ. В якості внутрішнього наповнювача використаний термоізоляційний спінений полімер - пінополістирол.
Властивості сендвіч-панелей ПВХ
- Головна перевага сендвіч-панелей – високі показники теплоізоляції.
- Володіють великим запасом міцності, витримують значні статичні або ударні навантаження.
- Легкість матеріалу значно спрощує монтажні роботи і знижує транспортні витрати.
- Відмінний матеріал для забезпечення звукоізоляції.
- Матеріал практично не вбирає вологу, стійкий до ультрафіолетового опромінення.
- Панелі легко обробляються за допомогою доступних слюсарних і столярних інструментів.
- Високі екологічні якості дозволяють використовувати подібні панелі в житлових приміщеннях.
- Мають технічні характеристики, що дозволяють зіставити термін служби панелей зі строком експлуатації будівель. Після установки конструкцій, виконаних з подібного матеріалу, вони не потребують додаткової обробки. Догляд за ними також не доставить ніяких складнощів.
Застосування
- Панелі малої товщини знаходять широке застосування при облицюванні віконних і дверних укосів, створюючи декоративне обрамлення і надаючи додаткові термоізоляційні якості.
- Перегородки з сендвіч-панелей ПВХ використовують для житлових і офісних приміщень, особливо в поєднанні з металопластиковими вікнами та дверима.
- Застосовуються вони для декоративного оздоблення стін, особливо в неопалюваних приміщеннях (наприклад, балкон, лоджія тощо).
- Вони є матеріалом для виготовлення міжкімнатних дверних полотен. Сендвіч-панелі ПВХ бувають кольоровими. Застосування декоративного пластику дозволяє застосовувати їх для додаткового зовнішнього внутрішнього облицювання вхідних дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3000 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Покриття | ПВХ |
| Структура поверхні | Матова |
| Тип | Панель |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина ПВХ листа (верх/низ), мм | 1.5 ПВХ ламінація/0.9 ПВХ білий |
| Колір ламінації | Золотий дуб |
| Товщина панелі | 24 мм |
- Ціна: 4 634,84 ₴






