Кошик
11 відгуків
+380672383877
+38 (044) 596-1116
+38 (044) 596-1117
+38 (044) 500-3385
БК "ПЛАСТ"
  • БК ПЛАСТ
  • Товари
  • Підвіконня PLASTOLIT SAUBERG OPENTECK (ПЛАСТОЛІТ САУБЕРГ ОПЕНТЕК) (центральний склад Київ)
1 2

Компанія БК "ПЛАСТ" пропонує вашій увазі широкий асортимент підвіконь за вигідною ціною.

Пластикові підвіконня ПВХ виробляються в Україні і мають велику кількість плюсів:

  • Не бояться води і вологи. Пластик абсолютно гідрофобний матеріал: він не вбирає воду, не розбухає і не псується від тривалого контакту з нею.
  • Володіють високою міцністю. Виріб, товщиною мінімум 20 мм, роблять з товстого полівінілхлориду і зміцнюють ребрами жорсткості.
  • Представлені у великому асортименті. Пластик і вироби з нього можуть бути не тільки різних кольорів, а й фактур: наприклад з імітацією деревини або каменю. Покриття при цьому буває глянсовим і матовим.
  • Прості в догляді. Чистити ПВХ можна миючими з хімічним складом. Високі гігієнічні властивості дозволяють використовувати їх в кухнях, дитячих кімнатах, ванних.
  • Ціна підвіконня вказана за метр погонний.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛА

Одне з основних призначень підвіконь - не випускати тепло з приміщення. Наші пластикові підвіконня складають грамотний ансамбль з іншими конструктивними елементами - фрамугами, кватирками, шторами і особливо нагрівальними елементами - і прекрасно справляються з цим завданням.

МІЦНІСТЬ

Сучасні матеріали безпечні і наднадійні. Наші підвіконня неймовірно практичні: водонепроникні, не гниють, важкозаймисті і стійкі до сонячного світла. Не дивно, що вони впевнено витісняють з обігу свої дерев'яні аналоги.

ЕЛЕМЕНТ ДИЗАЙНУ

Підвіконня може бути і прикрасою будинку, частиною дизайну. Цей прикордонний елемент і конструктивно і візуально з'єднує внутрішнє приміщення і зовнішній світ. Поставтесь до його вибору серйозно - як це робимо ми! Можливості вибору в нашому асортименті задовольнять найвибагливішого естета!

ПРОСТОТА ДОГЛЯДУ

Пластик не має пор, тому доглядати за нашими виробами дуже просто - заборона тільки на абразивні та їдкі хімічні речовини. Використовуйте будь-які м'які миючі засоби, теплу воду і м'яку ганчірочку - і ваші підвіконня будуть вас радувати багато років.