Кошик
11 відгуків
+380672383877
+38 (044) 596-1116
+38 (044) 596-1117
+38 (044) 500-3385
БК "ПЛАСТ"

Доставка і оплата

Самовивіз

Самостійно забрати своє замовлення ви можете за адресою м.Київ, бульв.Вацлава Гавела, 16 попередньо узгодивши дату отримання замовлення з вашим менеджером.

Доставка

Доставка кур'єром по Києву і Київській області (по Житомирській трасі)

Доставка по Києву і в населені пункти, що знаходяться не далі 25 км Житомирської траси від Києва до Макарова (Чайка, Ірпінь, Вишневе, Борщагівка, Крюковщина, Гатне, Боярка, Білогородка та інші) при купівлі габаритного товару на суму 2500 грн. і більше здійснюється протягом 3 днів. Вартість доставки 100 грн.
Якщо сума замовлення не перевищує 2500 грн., то вартість доставки складає 200 грн.
Якщо у вас немає часу чекати і ви хотіли б отримати своє замовлення на наступний день, то вартість доставки складе орієнтовно 800 грн. (фактичну вартість доставки уточнюйте у менеджерів при замовленні).
Звертаємо вашу увагу на те, що доставка здійснюється до під'їзду. Підйом на поверх (в квартиру) оплачується окремо, що необхідно обговорювати при заявці.

Доставка кур'єром по Київській області

Доставка в передмістя Києва (не більше 30 км від Києва) при замовленні понад 3500 грн. здійснюється протягом 3 днів. Вартість доставки 300 грн.
Якщо сума замовлення не перевищує 3500 грн., то вартість доставки складає 500 грн.
Якщо у вас немає часу чекати і ви хотіли б отримати своє замовлення на наступний день, то доставка становить орієнтовно 1250 грн. (фактичну вартість доставки уточнюйте у менеджерів при замовленні).
Звертаємо вашу увагу на те, що доставка здійснюється до під'їзду. Підйом на поверх (в квартиру) оплачується окремо, що необхідно обговорювати при заявці.

Доставка по Україні здійснюється компаніями перевізниками (Нова пошта, Делівері)

Доставка оплачується клієнтом по тарифам перевізника. Замовлення відправляємо протягом 3-х робочих днів. Ми страхуємо товар на повну вартість і під час транспортування товару відповідальність за його цілісність несе транспортна компанія.

Ми не надаємо інформацію про вартість доставки. Вартість доставки вашого відправлення ви можете дізнатися у перевізника, або скориставшись відповідними сервісами (он-лайн калькуляторами) на сайтах перевізників.

ОПЛАТА

Приймаємо всі види і форми оплат, передбачені законодавством України. Координуйте дане питання з вашим менеджером.

Оплата за товари, вироблені під розмір замовника згідно з його заявки - передплата 100%.